Warsztaty
humanrise!

poznaj ofertę warsztatów strategicznych dla startupów oraz dużych organizacji

Wybierz swój warsztat

Skalowanie kultury organizacyjnej startupu

Warsztat praktyczny 8h + 2h konsultacji
Miejsce: Warszawa

Zwiększ efektywność biznesu poprzez wydobycie wartości

Warsztat praktyczny 8h + 2h indywidualnej konsultacji
Miejsce: Warszawa

Już wkrótce nowy warsztat!

Sprawdzaj naszego facebooka!

"Warsztaty pokazały mi jak duże mam niedociągnięcia w planie na swój biznes. Na czym się skupiam myśląc o nim w tej chwili a na czym powinnam"
Uczestnik warsztatów

Doświadczeni
trenerzy

tomasz nalewajk humanrise

Tomasz Nalewajk

Psycholog z wykształcenia i zamiłowanie. Strateg budujący narrację wokół potrzeb ludzi - zarówno jako pracowników jak i klientów. Trener i facylitator zespołów skoncentrowany na komunikacji i autentyczności. Piętnaście lat w biznesie, tworząc zespoły i produkty. Poza pracą wychowuje dzieci, pisze książki i szkoli się na psychoterapeutę.

tomasz pietrzak humanrise

Tomasz Pietrzak

Łączy digital, marketing i strategie. Ponad dekadę realizuje projekty na styku technologii i marketingu. Skupia się na poprawie efektywności zespołów, wprowadzając zwinne metodyki prowadzenia projektów. Posiada doświadczenie w tworzeniu produktów w branży FinTech. Autor bloga o dobrych książkach.

Praktyczne podejście

Przed każdymi warsztatami przeprowadzamy wywiad z klientem i dokonujemy wstępnej diagnozy problemu oraz oczekiwań. Na tej podstawie każdorazowo projektujemy indywidualny przebieg warsztatu.

Follow up i konsultacje indywidualne

Wiemy, że warsztaty to z reguły początek pracy. Dlatego każdy warsztat kończymy konkretnymi zadaniami, które uczestnik może przeprowadzić w swojej organizacji, aby wytworzyć wartość po uczestnictwie w warsztacie. Po warsztatach jesteśmy dostępni i zawsze chętnie doradzamy klientom podczas wdrażania projektu. 

Masz pytania?

Napisz do nas

 Copyright © 2018 Humanrise | Prowdly powered by WordPress