Dobry marketing zwiększa sprzedaż

Tworzymy strategie marketingowe, które później wdrażamy

Realizujemy projekty z zakresu

Pozycjonowanie marki

Na podstawie badań i insightów wyznaczamy unikalną pozycję marki na rynku, która pozwala zwiększać efektywność i sprzedaż.

Strategie produktowe oraz rynkowe

Tworzymy rozwiązania dla nowych produktów i marek. Ożywiamy istniejące brandy. Koncentrujemy się na zwiększaniu sprzedaży i budowaniu świadomości.

Audyt marketingu

Dokonujemy kompleksowej analizy obranej strategii marketingowej oraz wszystkich działań i wskazujemy konkretne obszary do poprawy.

Outsourcing marketingu

Działamy jako zespół marketingowy, który prowadzi bieżące działania marketingowe. Pracujemy na podstawie ryczałtu godzinowego.

Prowadzimy projekty end-to-end

Pracując od wielu lat w biznesie rozumiemy, że dobra strategia to nie wszystko. Równie istotne jest jej pełne i szybkie wdrożenie. Zapewniamy profesjonalny zespół, który codziennie pracuje ramię w ramię z zespołem klienta (zarządem, sprzedażą, obsługą klienta itd.) prowadząc projekty marketingowe zgodne z wypracowanym pozycjonowaniem.  

ANALIZA

Projekty zaczynamy od dogłębnej analizy obecnej sytuacji klienta i jego marki. Badamy otoczenie rynkowe, konkurencję, grupy docelowe i aktualne działania. 

STRATEGIA

Wypracowujemy kompleksową strategię, która jest dobrze umocowana w realiach rynkowych i ma na celu zwiększanie skuteczności oraz spójności działań.

WDROŻENIE

Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem strategii na wszystkich polach – od materiałów wewnętrznych po reklamę i pozyskiwanie leadów. 

jak działamy?

Pracujemy współpracując

Zadajemy pytania i słuchamy

Klient posiada wiedzę, która jest kluczowa dla powodzenia projektu.

Pracujemy w zgodzie z zespołem

Wdrażamy rozwiązania, które zespół akceptuje, gdyż wiemy jak ważne jest to dla zaangażowania.

Tworzymy zespół projektowy

Zawiązujemy zespół projektowy, składający się z członków zespołu klienta i pracowników Humanrise.

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim wyzwaniu. Pomożemy!

Piszemy o marketingu na blogu

Dlaczego warto to robić z nami?

1 %
oszczędności

outsourcing zespołu marketingowego to wyraźna oszczędność w P&L każdej firmy

1
lat doświadczenia

posiadamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach na kierowniczych stanowiskach

1
zrealizowanych projektów

zrealizowaliśmy projekty dla klientów z branż: property, fin-tech, e-commerce, med-tech i wiele innych 

Z kim pracujemy

Duże organizacje

Duże firmy i korporacje mierzą się z innymi wyzwaniami niż firmy w fazie wzrostu. Nasz zespół ma duże doświadczenie managerskie i projektowe w międzynarodowych korporacjach, dlatego rozumiemy jakie elementy są potrzebne, aby osiągnąć sukces. Wiemy jak poruszać się w środowisku dużych firm i potrafimy doprowadzić do wdrożenia projektu z sukcesem.

Startupy

Startupy posiadające trakcję, które zaczynają rozbudowywać zespół oraz skalować działalność operacyjną potrzebują marketingu na bardzo wysokim poziomie, ponieważ w dzisiejszych czasach dobry produkt to za mało. Poprawna definicja założeń strategicznych marki i produkt pozwoli prowadzić skuteczne działania komunikacyjne do odpowiednich grup docelowych.

Zespół

tomasz pietrzak humanrise

Tomasz Pietrzak

partner

Łączy digital, marketing i strategie. Od ponad dekady realizuje projekty  na styku technologii i marketingu. Skupia się na poprawie efektywności zespołów, wprowadzając zwinne metodyki prowadzenia projektów. Posiada doświadczenie w tworzeniu produktów w branży FinTech. Autor bloga o dobrych książkach. 

tomasz nalewajk humanrise

Tomasz Nalewajk

partner

Psycholog z wykształcenia i zamiłowanie. Strateg budujący narrację wokół potrzeb ludzi – zarówno jako pracowników jak i klientów. Trener i facylitator zespołów skoncentrowany na komunikacji i autentyczności. Piętnaście lat w biznesie, tworząc zespoły i produkty. Poza pracą wychowuje dzieci, pisze książki i szkoli się na psychoterapeutę. 

kontakt

Napisz do nas


Wyrażam zgodę na wysłanie moich danych w celu przetworzenia zapytania. Akceptuję fakt, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Twoje dane przetwarzane będą  przez Humanrise, ul. Padewska 23/7, 00-777 Warszawa), która będzie przetwarzać Twoje dane wyłącznie w celu przeprocesowania Twojego zapytania i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej działalności.

 Copyright © 2018 Humanrise | Prowdly powered by WordPress